fyzioterapeuti
images/banners/slider/001.jpg

zuzka

Mgr. Zuzana Rabiecová (rozená Přecechtělová)

o mně

 

 

 

 

Kontakt: +420 731 039 450

 


 

 dominik

Bc. Dominik Garnol

Co půjdu studovat na vysokou, byla pro mě záhada do půlky střední školy. Věděl jsem, že chci pracovat ve zdravotnictví, ale lékařství mě vůbec nebralo. Dlouho jsem zvažoval, co tedy budu dělat, až jsem zjistil, že existuje něco jako fyzioterapeut. A to bylo ono! 😀
Hned v prvním ročníku jsem se pro obor fyzioterapie nadchnul a už mě to nepustilo 🙂
Ze sportu mám nejraději turistiku, lyžování a nyní znovu začínám s během🏃
V praxi se zaměřuji na pohybové problémy u sportovců, bolesti zad a problematiku vnitřních orgánů, přičemž v praxi nejvíce využívám DNS a mobilizace, které učím na VŠ.

 

Kontakt: +420 733 117 790 

 


 

jaroslav

Bc. Jaroslav Kretschmann

Pohyb mě doprovází po celý život, v 7 letech jsem začal hrát basketbal, kterému se věnuji do dnes. Dále se také rád proběhnu, chodím po horách a s dalšími aktivitami bych mohl dále pokračovat. Se sportem se začala objevovat různá zranění a já se poprvé setkal s fyzioterapií. Věděl jsem, že sportu, obecně pohybu jako takovému, bych se chtěl věnovat nadále a také více, rozhodl jsem se tedy pro studium fyzioterapie, během kterého jsem si samotný obor naprosto zamiloval. Zjistil jsem jak různorodá a komplexní je práce fyzioterapeuta, ale také to, že jsem si vybral práci, která mě zcela naplňuje.

 

 

Kontakt: +420 739 068 272

Sledujte mě na Facebooku a Instagramu