fyzioterapeuti
images/banners/slider/banner01.jpg

zuzka

Mgr. Zuzana Rabiecová (rozená Přecechtělová)

o mně

 

 

 

 

Kontakt: +420 731 039 450

 


 

 dominik

Bc. Dominik Garnol

Co půjdu studovat na vysokou, byla pro mě záhada do půlky střední školy. Věděl jsem, že chci pracovat ve zdravotnictví, ale lékařství mě vůbec nebralo. Dlouho jsem zvažoval, co tedy budu dělat, až jsem zjistil, že existuje něco jako fyzioterapeut. A to bylo ono! 😀
Hned v prvním ročníku jsem se pro obor fyzioterapie nadchnul a už mě to nepustilo 🙂
Ze sportu mám nejraději turistiku, lyžování a nyní znovu začínám s během🏃
V praxi se zaměřuji na pohybové problémy u sportovců, bolesti zad a problematiku vnitřních orgánů, přičemž v praxi nejvíce využívám DNS a mobilizace, které učím na VŠ.

 

Kontakt: +420 733 117 790 

 


 

jaroslav

Bc. Jaroslav Kretschmann

Pohyb mě doprovází po celý život, v 7 letech jsem začal hrát basketbal, kterému se věnuji do dnes. Dále se také rád proběhnu, chodím po horách a s dalšími aktivitami bych mohl dále pokračovat. Se sportem se začala objevovat různá zranění a já se poprvé setkal s fyzioterapií. Věděl jsem, že sportu, obecně pohybu jako takovému, bych se chtěl věnovat nadále a také více, rozhodl jsem se tedy pro studium fyzioterapie, během kterého jsem si samotný obor naprosto zamiloval. Zjistil jsem jak různorodá a komplexní je práce fyzioterapeuta, ale také to, že jsem si vybral práci, která mě zcela naplňuje.

 

 

Kontakt: +420 739 068 272

 


 

 dominik

Bc. Filip Pěgřím

Již od útlého dětství jsem propadl pohybu, vystřídal jsem širokou škálu sportů, ale nejvíce jsem si zamiloval horskou cyklistiku, které jsem se intenzivně věnoval 10 let. Jelikož je cyklistika sport s jednostranným zatížením, tak jsem vnímal jistý diskomfort pohybového aparátu a o to víc mě zajímalo, jak tělo funguje, jak kombinovat cvičení s vytrvalostním sportem, zkrátka jak být komplexní. Z tohoto důvodu jsem se vydal studovat fyzioterapii, která mě naplňuje. Na práci se sportovci miluji jejich aktivní přístup a touhu dosahovat co nejlepších výsledků, na kterých mohu jako fyzioterapeut participovat.

Na vizi Přecifyzio se mi líbí spolupráce jak s profesionálními, tak především amatérskými sportovci, kteří mohou mít tréninkovou zátěž velice podobnou profesionálům, ale možnost specifické zdravotní péče se sportovním zaměřením je většinou nedostupná.

Je mi velkou ctí být součástí Přecifyzio týmu a jsem vděčný za tuto příležitost. Budu se těšit na případné setkání a pro Vaši spokojenost udělám maximum.

 

Kurzy:

2023 DNS sportovní 2. díl

2023 DNS sportovní 1. díl

2022 Rehabilitační trénink v dysfunkcích kolenního kloubu

2021 Problematika cervikální a lumbální oblasti v ambulantní praxi

2021 Medical Taping Concept

2020 Baňková masáž

2020 Kurz klasických masáží

 

Kontakt: +420 735 415 844

Sledujte mě na Facebooku a Instagramu